Jesteś tu
Home > artykuły > Podcast: Rozmowa z Mateuszem Bąkiem – część 3

Podcast: Rozmowa z Mateuszem Bąkiem – część 3

Mateusz Bąk i Leo Messi

GDANSK 30.07.2013 PGE ARENA SUPER MECZ PILKA NOZNA POLSKA SEZON 2013/2014 SPARING MECZ TOWARZYSKI FOOTBALL POLAND FRIENDLY GAME LECHIA GDANSK - FC BARCELONA N/Z MATEUSZ BAK LIONEL MESSI SERGI ROBERTO GOL BRAMKA RADOSC FOT PIOTR MATUSEWICZ / PRESSFOCUS

W roku 2016 mija 15 lat od powstania tzw. nowej Lechii.  Biało-Zieloni rozpoczęli drogę od podstaw.  Po siedmiu latach Lechia awansowała do Ekstraklasy. Jedynym piłkarzem, który przeszedł drogę od A klasy do Ekstraklasy był bramkarz Mateusz Bąk. Zapraszamy do wysłuchania trzeciej części podcastu.


Spotkaliśmy się z popularnym „Bączkiem”, aby powspominać tamte lata. Mateusz okazał się znakomitym rozmówcą stąd też pomysł, aby ten wywiad opublikować w formie audio czyli jako podcast. Podcast można, albo odsłuchać w przeglądarce lub pobrać jako plik mp3. Jako, że to jest nasz debiut w takiej formie prosimy o wyrozumiałość. Czekamy także w komentarzach na Wasze uwagi. Przed Wami trzecia część podcastu. W niej skupiliśmy się na latach gry Lechii na szczeblach ekstraklasy.

Miłego słuchania. Jeżeli Ci podobało daj nam „lajka” 🙂

Podobne artykuły
Top