Jesteś tu
Home > artykuły > Biało-zielone prezenty pod choinkę dla Lechii Gdańsk

Biało-zielone prezenty pod choinkę dla Lechii Gdańsk

Mikołaj Lechii Gdańsk

Jak co roku w Wigilię Bożego Narodzenia pod choinką znajdziemy przyniesione przez Świętego Mikołaja prezenty. Co znajdą pod świątecznym drzewkiem nasi ulubieńcy ze Stadionu w Letnicy?

1. Prezes Adam Mandziara pod choinką znajdzie spory pakiet mobilnego dostępu do Internetu, by już nigdy wredne banki nie opóźniły przelewów i Lechia nie była karana ujemnymi punktami.

2. Trener Adam Owen dostanie kupon rabatowy do Empiku, by swą bogatą wiedzę teoretyczną mógł uzupełnić o literaturę dotyczącą polskiej myśli szkoleniowej, ze szczególnym uwzględnieniem trenerskiej biblii autorstwa Jerzego Talagi.

książka Jerzy Talaga

3. Bracia Paixao nie dostaną nic. Nie dlatego, że nie zasłużyli, wprost przeciwnie. Jeszcze 5 bramek i Marco prześcignie Bogdana Adamczyka, wtedy zostanie najlepszym strzelcem w historii występów Lechii w Ekstraklasie. Oby stało się tak jak najszybciej. Bliźniaki nie dostaną nic, bo na boisku i poza nim mają siebie, więcej im nie trzeba.

4. Rafał Wolski dostanie upragniony bilet do Warszawy, by już nie musiał męczyć się nad Morzem Bałtyckim, które jest brudne i zimne.

5. Milos Krasicgrzebień, by włosy nie zasłaniały mu widoku i wreszcie miał szerszy przegląd pola.

6. Daniel Łukasik odnajdzie nowy długoletni kontrakt z Lechią, bo zasłużył. Z Niemiec wrócił odmieniony i miejsce zagubionej Świnki Pepy zajął Daniel silny i niezłomny.

7. Sławek Peszko pod choinkę dostanie roczny zapas lodu. Nie, nie po to o czym myślicie, lecz by zbyt łatwo nie podpalał się pod bramką i zawsze szukał optymalnych rozwiązań, bo potencjał ma wciąż wystarczający by nabijać dwucyfrowe liczby w Ekstraklasie.

8. Simeon Sławczew na święta dostanie grę NBA lub NHL na PS4. W Fifę jest już tak dobry, że czas poćwiczyć inne sporty.

9. Lukas Haraslin pod choinką odnajdzie płytę, pochodzącego jak on z Bratysławy, słowackiego kompozytora muzyki poważnej Eugen Suchonia. Ileż można w aucie katować disco-polo?

10. Mateusz Lewandowskibiografię Roberta Lewandowskiego, by grał chociaż w niewielkim ułamku jak słynny imiennik z Bayernu.

11. Sebastian Mila tak jak „Lewy” dostanie książkę, tyle że Roger coś z klasyki, a konkretnie „W poszukiwaniu straconego czasu”, by mógł ustalić co się z nim działo przez ostatnie miesiące.

12. Błażej Augustyn otrzyma lornetkę by w kolejnych derbach celniej i skuteczniej celować śledziowi między płetwy.

13. Jakub Wawrzyniak i Grzegorz Wojtkowiak – co za zbieg okoliczności, obaj znajdą pod choinką eliksir młodości, by mimo podeszłego wieku mogli wciąż rączo hasać po ekstraklasowych pastwiskach!

Podobne artykuły
Top